• En
  • یکشنبه 09 بهمن 1401

معاونین

معاون اداری، مالی و پشتیبانی
حمید اشتری

021-42855605

ashtari@ndf.ir

رزومه
معاون حقوقی و مجلس
فرداد امیراسکندری

021-42855225

eskandari@ndf.ir

رزومه
معاون سرمایه گذاری داخلی
محمدجواد دانش

021-42855306

Danesh@ndf.ir

رزومه

مدیران

مدیر حوزه ریاست و روابط‌عمومی
علیرضا کنگرلو

021-88660560

Kangarloo@ndf.ir

رزومه
مشاور رییس هیأت عامل و مدیر حراست
مرتضی سلیمان پور

021-42855145

Soleymanpour@ndf.ir و Herasat@ndf.ir

رزومه
مدیر نظارت و وصول مطالبات
رضا محمدی

021-42855545

Rmohammadi@ndf.ir

رزومه
مدیر مبارزه با پولشویی و تطبیق قوانین
اعظم هوشنگی

021-42855285

Hooshangi@ndf.ir

رزومه
مدیر همکاری‌های بین‌الملل
نگین حیدری‌زاده

021-42855432

heidarizadeh@ndf.ir

رزومه
مدیر حسابرسی
حمیدرضا سلطانی

021-42855180

Soltani@ndf.ir

رزومه
مدیر حقوقی و دعاوی
سجاد جعفری

021-42855225

Jafari@ndf.ir

رزومه
مدیر امور مالی
سعید ترکمانی

021-42855665

Torkamani@ndf.ir

رزومه
مدیر خزانه
نیلوفر حسین تاش

021-42855252

hosseintash@ndf.ir

رزومه
مدیر اداری و پشتیبانی
زهرا ترکی

021-42855625

Torki@ndf.ir

رزومه
مدیر فناوری اطلاعات
سعید امینیان

021-42855685

Aminian@ndf.ir

رزومه
مدیر بانکی و اعتباری
فرشید احمدی سرتختی

021-42855525

ahmadi@ndf.ir

رزومه
مدیر ارزیابی و سرمایه‌گذاری داخلی
مجید شکرالهی

رزومه