شنبه¡ 28 فروردین 1400
بازتاب رسانه ها
12 میلیارد دلار از منابع نفتی به صندوق توسعه ملی واریز شد
قائم مقام صندوق توسعه ملی با اعلام اینکه دولت در سال گذشته نزدیک به 11.5 تا 12 میلیارد دلار از منابع نفتی را به حساب این صندوق واریز کرد گفت: سهمی که باید می پرداختند کامل پرداخت شده است.
 پرداخت ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات ریالی به صنعت و معدن
با تعیین سهم تولید از تسهیلات امسال صندوق توسعه ملی مطرح شد
پرداخت ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات ریالی به صنعت و معدن
فرشته فریادرس - گروه صنعت: تخصیص اعتبار مالی و تعدیل نرخ سود تسهیلات ارزی و همچنین ریالی را می‌توان یکی از خواسته‌های اصلی تولیدکنندگان دانست. خواسته‌ای که بی‌توجهی به آن در سال‌های اخیر از یکسو افزایش معوقات بازپرداخت تسهیل...
سهم صندوق توسعه ملی از نفت خام و میعانات گازی مشخص شد
تهران- ایرنا- کلیه پالایشگاه های کشور بعد از پرداخت و تسویه وجوه نفت خام و میعانات گازی خریداری شده، تحویلی به قیمت 95 درصد فوب خلیج فارسٰ، مجاز به صدور فراورده های نفتی مازاد بر نیاز داخلی شدند.
ناخنک زدن به صندوق توسعه ملی مخالفت با اصول علمی و قطعی است
نماینده تهران در مجلس هدف از تأسیس صندوق توسعه ملی را اشتغال‌زایی برای جوانان خواند و گفت: اگر به هر دلیلی به این صندوق ناخنک بزنیم، با یک اصل ملی و قطعی مخالفت کرده‌ایم.
پول صندوق توسعه ملی نباید به ریال تبدیل شود ولی دستورها نمی‌گذارد
معاون صندوق توسعه ملی با اشاره به چالش های مدیریتی این صندوق گفت: برای مصون ماندن از بیماری هلندی نباید پول صندوق به ریال تبدیل شود ولی مکانیزمهای دستوری ممکن است صندوق را به این کار وادار کند. ما نیاز به اساسنامه دائمی داریم.
پیشنهادهای ارزی صندوق روی میز شورای پول و اعتبار
صفدر حسینی، رییس هیات عامل خبر داد:
پیشنهادهای ارزی صندوق روی میز شورای پول و اعتبار
   رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: پیشنهادهای چگونگی بهره گیری از منابع صندوق توسعه ملی روی میز شورای پول و اعتبار است.   به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، سید صفدر حسینی در اولین کنفرانس اقتصاد ایران و در پنل نقش صندوق ت...
 منابع صندوق توسعه ملی ۷۰ میلیارد دلار شد
قائم مقام صندوق توسعه ملی خبر داد
منابع صندوق توسعه ملی ۷۰ میلیارد دلار شد
خبرگزاری تسنیم: قائم مقام صندوق توسعه ملی با اشاره به این که‌ صندوق توسعه ملی توانست با گذشت چهار سال از تاسیس آن، ذخیره مناسبی داشته باشد، گفت: ذخیره صندوق توسعه ملی بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.
مجلس با کاهش سهم صندوق توسعه از درآمد نفت مخالف است
خسروی در گفتگو با «نسیم» درباره پیشنهاد دولت در لایحه خروج از رکود مبنی بر "کاهش سهم صندوق توسعه از درآمدهای نفتی" اظهار داشت: این پیشنهاد دولت در صحن علنی مجلس رأی نمی‌آورد
سرنوشت صندوق توسعه به حساب ذخیره ارزی دچار می‌شود
لارگانی در گفتگو با «نسیم» درباره پیشنهاد دولت در لایحه خروج از رکود مبنی بر کاهش سهم صندوق توسعه ملی به 20 درصد افزود: با این تصمیم همچنان وابستگی به درآمدهای نفتی خواهیم داشت
مخالفت مجلس با تسعیر نرخ ارز برای پرداخت بدهی دولت به بانک ها/ مخالفت با دست اندازی دولت در صندوق توسعه ملی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از مخالفت کمیسیون مشترک با درخواست دولت برای تسعیر قیمت ارز جهت پرداخت بدهی دولت به بانک ها خبر داد.
صفحه 4 از 20ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها