شنبه¡ 28 فروردین 1400
بازتاب رسانه ها
صندوق توسعه ملی 40 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می کند
قائم مقام صندوق توسعه ملی گفت: 40 هزار میلیارد ریال تسهیلات این صندوق امسال برای رونق تولید و صادرات تسهیلات پرداخت می کند.
صندوق توسعه ملی مستقل باشد
استاد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف:
صندوق توسعه ملی مستقل باشد
صندوق توسعه ملی یکی از نهادهای پولی کشور است که بخشی از درآمدهای ارزی حاصل از فروش نفت در آن نگهداری می‌شود. با این حال، مداخلات دولتی در مصارف منابع صندوق توسعه ملی باعث شده مدیران این صندوق استقلال کافی برای اداره منابع نداشته باشند. از این رو...
بازدید قائم مقام صندوق توسعه‌ملی از هرمزگان
قائم مقام صندوق توسعه ملی گفت: هرمزگان می‌تواند بخش عمده‌ای از تسهیلات بخش کشاورزی صندوق توسعه ملی را به خود اختصاص دهد و طرح‌های پرورش ماهی در قفس و کشت گلخانه‌ای در اولویت پرداخت تسهیلات است.
سهم 50 درصدی پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی از سرمایه گذاری های صندوق
معاون سرمایه گذاری داخلی صندوق توسعه ملی گفت: با وجود اینكه سهم صندوق توسعه ملی از محل درآمدهای منابع نفتی در بودجه سال جاری ٢٠ درصد تعیین شده است اما تاكنون بیش از ٥٠ درصد منابع صندوق توسعه ملی به طرحهای صنعت نفت و گاز و پتروشیمی اختصاص یافته است.
حمایت 2 هزارمیلیاردتومانی صندوق توسعه ملی از صادرات
در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی صورت می گیرد
حمایت 2 هزارمیلیاردتومانی صندوق توسعه ملی از صادرات
بر اساس اعلام محسن جلال پور رئیس اتاق بازرگانی ایران در کانال تلگرامی خود، صندوق توسعه ملی به منظور افزایش 10 میلیارد دلاری صادرات غیر نفتی تصمیم به پرداخت دو هزار میلیارد تومان تسهیلات صادراتی با نرخ 16 درصد و بازپرداخت یک ساله گرفته است.
نقش مهم صندوق توسعه ملی در اجرای اقتصاد مقاومتی
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت : صندوق توسعه ملی در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی نقش مهمی دارد .
تشخیص اولویت های کشور  و بخش خصوصی در صندوق
قائم مقام صندوق توسعه ملی خبر داد
تشخیص اولویت های کشور و بخش خصوصی در صندوق
قائم مقام صندوق توسعه ملی گفت: تیمی که در صندوق توسعه ملی حضور دارند، اولویت های کشور را به خوبی تشخیص داده و با مسائل و مشکلات بخش خصوصی آشنایی خوبی دارند.
اولویت اقتصادی در دوره پساتحریم/ به دنبال تولید و صادرات هستیم نه مصرف
رئیس صندوق توسعه ملی در گفتگو با جماران اعلام کرد؛
اولویت اقتصادی در دوره پساتحریم/ به دنبال تولید و صادرات هستیم نه مصرف
رئیس صندوق توسعه ملی با تأکید بر اینکه ورود کالاهای مصرفی در سیاست های اقتصادی دولت جایی ندارد، گفت: تلاش دولت در دوره پساتحریم جذب سرمایه گذاری خارجی و ورود تکنولوژی است. جذب سرمایه گذاری خارجی نیز برای تولید و صادرات است.
اولین دستاورد استقلال‌ خواهی
بازتاب یادداشتی علی حق در پایگاه اطلاع رسانی اقتصاد نیوز با عنوان "اولین دستاورد استقلال خواهی" منتشر شد.علی حق در این یادداشت به واکاوی ابلاغیه برنامه ششم توسعه در خصوص صندوق توسعه ملی پرداخته است.
نظر صندوق توسعه ملی درباره کاهش سهم درآمدهای نفتی
صفدرحسینی با حضور در غرفه ایسنا اعلام کرد
نظر صندوق توسعه ملی درباره کاهش سهم درآمدهای نفتی
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت که ندیده‌ام که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی درخواستی برای کاهش سهم صندوق از درآمدهای نفتی برای سال آینده داشته باشد.
صفحه 2 از 20ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها