یکشنبه¡ 24 آذر 1398
آرشیو
بازتاب رسانه ها
درآمدهاي نفتي ايران سالانه به ٥٤ ميليارد و ٥٠٠ ميليون دلار مي‌رسد/ مذاکره با شرکت‌هاي خارجي براي سرمايه‌گذاري
وزير نفت گفت: به محض لغو تحريم‌هاي اعمال شده عليه بخش‌هاي انرژي ايران، درآمدهاي حاصل از فروش نفت خام كشور، به ٥٤ ميليارد و ٥٠٠ ميليون دلار در سال خواهد رسيد.
تامين درآمدهاي بالاي دولت از محل درآمدهاي نفتي/دريافت ماليات از مردم آثار تورم چنداني ندارد
طيب نيا گفت: مهمترين مشکل در بحث درآمدهاي دولت طي 40 سال گذشته عدم استفاده مناسب از درآمدهاي نفتي بوده که پيامد آن نرخ رشد اقتصادي پايين و تورم هاي مزمن براي اقتصاد کشور بوده است.
عزم دولت تغییر اثر منفی درآمدهای نفتی بر اقتصاد کشور است
کیش - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت که اراده و عزم دولت تدبیر و امید بر تغییر اثر منفی درآمدهای نفتی بر اقتصاد ملی و تغییر این اثرگذاری از نکبت به نعمت برای اقتصاد کشور است.
سرنوشت صندوق توسعه ملی همانند حساب ذخیره ارزی نشود
کیش- رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر روند فعلی در بودجه بندی دنبال شود،سرنوشت صندوق توسعه ملی همانند حساب ذخیره ارزی خواهد شد و از اهداف برنامه دور می شود.
واردات روزانه 2 تا 4 میلیون لیتر بنزین/ زنگنه: زمستان قطعی گاز نداریم
وزیر نفت با اشاره به واردات روزانه 2 تا 4 میلیون لیتر بنزین با تاکید بر اینکه برای زمستان سالجاری تمهیداتی اندیشیده شده است تا مشکل قطع گاز نداشته باشیم، اعلام کرد: تامین یارانه نقدی از محل اعتبارات شرکت‌های ملی گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، ف...
پیام جدید زنگنه به خارجی‌ها/ کشور را با صادرات یک میلیون بشکه‌ای نفت هم می‌توان اداره کرد
وزیر نفت با بیان اینکه تحریم‌ها امری رفتنی است و باید تلاش شود تا جریان توسعه کشور تسریع شود، گفت: یکی از مواردی که از تحریم یاد گرفتیم، این بود که با صادرات یک میلیون بشکه در روز هم می توان کشور را اداره کرد.
آغاز به کار همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی در کیش
همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی با عنوان "ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک" در کیش آغاز شد.
وضعيت اقتصادي کشور نگران کننده است
دکتر سید صفدر حسيني در مراسم معارفه:
وضعيت اقتصادي کشور نگران کننده است
رئيس صندوق توسعه ملي با اشاره به تورم 40 درصدي کشور و رشد منفي اقتصاد گفت: علي رغم وفور درآمدهاي نفتي در دوره قبل شرايط اقتصادي کشور اصلا خوب نيست
صندوق توسعه ملی باید در جهت صحیح و با مُرّ قانون اداره شود
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی تاکید کرد: باید تلاش کنیم صندوق در جهت صحیح خود و به صورت حرفه‌ای اداره شود و مرّ قانون را در این رابطه رعایت کنیم.
جلسه با بانک مرکزی طی روزهای آینده
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان این‌که طی روزهای آینده با بانک مرکزی جلساتی را خواهیم داشت، تاکید کرد: بانک مرکزی نمی تواند بدون اجازه صندوق از منابع آن برداشت کند.
صفحه 12 از 20ابتدا   قبلی   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  بعدی   انتها