یکشنبه¡ 24 آذر 1398
آرشیو
بازتاب رسانه ها
لزوم هزينه درآمدهاي نفتي در اجراي طرح هاي عمراني
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از دیدگاه دولت ، نفت دارایی است که باید صرف سرمایه گذاری شود.
پایبندی به قانون و اصلاح رویکرد درباره صندوق توسعه ملی باید در دستور کار باشد.
رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دومین روز همایش بین المللی صندوق توسعه ملی در مرکز همایش های بین المللی کیش گفت: باید به گونه ای تصمیمات ارزی اتخاذ می کردیم که سرمایه بین المللی ایران حفظ شود .علاوه براین آن طور که انتظار داشتیم حساب ذخیره ...
همکاری صندوق توسعه ملی با اوپک و بانک توسعه اسلامی
دستاوردهای همایش صندوق توسعه ملی تشریح شد
همکاری صندوق توسعه ملی با اوپک و بانک توسعه اسلامی
در پی برگزاری همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» بنا شد صندوق توسعه ملی با صندوق اوپک و بانک توسعه اسلامی همکاری کند.
تجربه تلخ حساب ذخیره ارزی در انتظار صندوق توسعه ملی
سیف با اعلام برداشت 20 میلیارد دلاری از صندوق هشدار داد
تجربه تلخ حساب ذخیره ارزی در انتظار صندوق توسعه ملی
از ابتدای تاسیس صندوق توسعه ملی از سال 89 تا مرداد امسال 55 میلیارد دلار از محل وصول منابع نفت و گاز و سود حاصل از اعتبارات ارزی به حساب صندوق وارد شده است.
واردات روزانه 2 تا 4 میلیون لیتر بنزین/ زنگنه: زمستان قطعی گاز نداریم
وزیر نفت با اشاره به واردات روزانه 2 تا 4 میلیون لیتر بنزین با تاکید بر اینکه برای زمستان سالجاری تمهیداتی اندیشیده شده است تا مشکل قطع گاز نداشته باشیم، اعلام کرد: تامین یارانه نقدی از محل اعتبارات شرکت‌های ملی گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، ف...
هشدار سیف نسبت به تکرار سرنوشت حساب ذخیره ارزی برای صندوق توسعه
نوسان نرخ ارز به بنگاه‌ها خسارت می‌زند؛
هشدار سیف نسبت به تکرار سرنوشت حساب ذخیره ارزی برای صندوق توسعه
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در قالب ماده 84 قانون برنامه پنجم تبدیل تسهیلات ارزی صندوق به ریال تا سقف مشخصی برای برخی از بخش‌ها پیش بینی شده است، هشدار داد: اگر این روند ادامه یابد، صندوق توسعه ملی تنها محلی برای استفاده اعتبارات دولت‌ها می شود ...
 اگر تحریم برداشته شود ...
وزیر نفت اعلام کرد: به محض لغو تحریم های اعمال شده علیه بخش های انرژی ایران، درآمدهای حاصل از فروش نفت خام کشور یک باره به ٥٤ میلیارد و ٥٠٠ میلیون دلار در سال خواهد رسید.
صندوق توسعه ملی به بازیگری فعال در عرصه بین المللی تبدیل می شود
کیش- رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: این صندوق با نقش آفرینی در زمینه جذب بیشتر سرمایه گذاری خارجی در کشور و تعامل با نهادهای پولی و مالی جهان در عرصه بین المللی به بازیگری فعال تبدیل خواهد شد.
نقش فعال صندوق توسعه ملی در عرصه بین المللی
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: این صندوق با نقش آفرینی در زمینه جذب بیشتر سرمایه گذاری خارجی در کشور و تعامل با نهادهای پولی و مالی جهان در عرصه بین المللی به بازیگری فعال تبدیل خواهد شد.
بانک هاي عامل مراقب معوق شدن مطالبات خود باشند
نوسانات ارزي درکوتاه مدت مي تواند آسيب هاي جدي را به بازار ايجاد کند. به همين منظور به بانک هاي عامل توصيه مي کنم که با توجه به نوسانات ارزي مواظب معوق شدن مطالبات خود باشند.
صفحه 11 از 20ابتدا   قبلی   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدی   انتها