شنبه¡ 28 فروردین 1400
خبرها و رویدادها

(آرشیو ماه اسفند 1393)

برنامه ها و اولویت های صندوق توسعه ملی در سال ۹۴ به تصویب رسید
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز شنبه به ریاست رییس جمهوری تشکیل و مهمترین برنامه ها و اولویت های این صندوق در سال آینده به تصویب رسید.
بیشتر طرح‌ها موفق به دریافت تسهیلات لازم از صندوق توسعه ملی شده‌اند
 روابط عمومی صندوق توسعه ملی- نشریه ثروت ملی- شماره 8- دی ماه 93 استان ايلام با توجه به موقعيت استراتژيک و نزديک بودن به مرز مهران، مي‎تواند قابليت بالايي براي سرمايه‎گذاري داشته باشد اما با وجود اين ويژگي‎ها، ايلام هنوز در زمره منا...
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سيستان و بلوچستان؛
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار نشریه "ثروت ملی" گفت: تاکنون هيچ درخواستي براي استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي در این استان داده نشده و عددهاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه بسيار ضعيف است از اينرو مي‌خواهيم با پروژه‌هاي بزرگي که تعريف ...
بانك‌ها مشكل اصلی برای استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملی هستند
علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی در گفتگو با نشریه ثروت ملی گفت: در استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي، مشكل اصلي، بانك‌ها هستند؛ چرا كه تضمين برگشت پرداختي‌هاي متقاضيان، برخلاف گذشته برعهده بانك‌هاست.
پروژه هایی را به صندوق توسعه ملی معرفی می کنیم که تکراری نباشند
میرمحمدی در گفتگو با نشریه ثروت ملی تاکید کرد: استانداری با طرح‌های تکراری موافقت نمی‌کند بنابراین پروژه‌هایی که به صندوق توسعه ملی معرفی می‌شود همواره مورد پالایش قرار می‌گیرد و درصورت ارائه طرح‌های جدید از سوی سرمایه‌گذاران، از آنها حمایت می‌شود.