دوشنبه¡ 11 اسفند 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها

(آرشیو ماه بهمن 1392)

ایمیدرو از تسهیلات صندوق توسعه ملی در بودجه 93 استفاده نمی‌کند
معدن24: عضو هیئت عامل و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری صندوق توسعه ملی گفت: در بودجه 93 تسهیلاتی به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور به دلیل دولتی بودن تعلق نگرفته است.
تخصیص منابع صندوق توسعه ملی برای ارتقای بخش کشاورزی البرز
ایرنا: رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز از اختصاص 95 میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی این استان خبر داد و گفت: امسال 330 میلیارد ریال برای طرح‌های پروانه‌ای تاسیسی اختصاص‌یافته که در کارگروه‌های مختلف افراد برای دریافت تسهیل...
اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به 10 شرکت تا پایان سال
مهر: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از اعطای تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی به 10 شرکت دانش‌بنیان تا پایان سال جاری خبر داد.
افتتاح طرح‌های تولیدی استان یزد که از منابع صندوق توسعه بهره‌مند شدند
ایرنا: طرح‌های بزرگ تولیدی و اقتصادی استان بزد که بعضاً با بهره‌گیری از منابع صندوق توسعه ملی به مرحله بهره‌برداری رسیده‌اند، همزمان با سی‌وپنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی در استان یزد افتتاح شدند.
بهره‌برداری از یک طرح توسعه‌ای در قوچان با حمایت صندوق توسعه ملی
مهر: به مناسبت دهه فجر و با حضور مسئولین، طرح توسعه کارخانه پارس لبن در قوچان که از تسهیلات صندوق توسعه ملی بهره برده است، به بهره‌برداری رسید.
اختصاص 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه به طرح 550 هزار هکتاری خوزستان
کیهان: رئیس مؤسسه جهاد نصر از اختصاص 1.5 میلیارد دلار اعتبار به طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی خوزستان از محل صندوق توسعه ملی خبر داد.
تسهیلات خوبی از منابع صندوق توسعه ملی به تعاونی‌های کشور تخصیص یافته است
ایرنا: معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تسهیلات خوبی از منابع صندوق توسعه ملی به تعاونی‌های کشور تخصیص یافته است، گفت: راه‌اندازی و توسعه تعاونی‌های بزرگی که در اقتصاد ملی نقش اساسی داشته باشند از سیاست‌های این وزارتخانه است.
آرامش حاکم بر کشور، مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب است
ایرنا: عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی در مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آرامش حاکم بر کشور را مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست.
ساز و کار اعطای تسهیلات بانکی به متقاضیان از محل صندوق توسعه ملی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی یکشنبه 20 بهمن ماه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه 93 کل کشور با الحاق تبصره 14 به این لایحه موافقت کرده و ساز و کار اعطای تسهیلات بانکی به متقاضیان از محل صندوق توسعه ملی را مشخص کر...
بزرگداشت سی‌وپنجمین فجر انقلاب اسلامی در صندوق توسعه ملی برگزار شد
مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای هیئت عامل، مدیران و کارکنان صندوق توسعه ملی روز شنبه 19 بهمن در محل سالن 22 بهمن، این صندوق برگزار شد.
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها