شنبه¡ 17 خرداد 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها

(آرشیو ماه بهمن 1392)

استفاده از صندوق توسعه ملی برای میراث فرهنگی و گردشگری
سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی مجلس عنوان کرد:
استفاده از صندوق توسعه ملی برای میراث فرهنگی و گردشگری
دنیای اقتصاد: سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری می‌گوید «تلاش می‌کنیم در کمیسیون تلفیق از محل منابع صندوق توسعه ملی و منابع بانکی به بخش میراث فرهنگی و گردشگری اختصاص دهیم.»
در پی اعلام خبر خرید هواپیما از محل منابع صندوق توسعه ملی؛
لو فیگارو نوشت: رقابت فرانسوی‌ها و آمریکایی‌ها برای سرمایه‌گذاری در ایران
همشهری آنلاین: روزنامه فرانسوی لو فیگارو در حالی از رقابت بین صاحبان صنایع این کشور و آمریکایی‌ها برای ورود و سرمایه‌گذاری در ایران خبر داده که رئیس سازمان هواپیمایی کشورمان به تازگی از ارائه تسهیلات 400میلیون دلاری صندوق توسعه ملی برای خرید هواپیما ...
منابع صندوق توسعه ملی ۶۰ میلیارد دلار شد
تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از افزایش منابع صندوق توسعه ملی به ۶۰ میلیارد دلار خبر داد.
تقاضای 5 میلیارد دلار وام از صندوق توسعه ملی
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد:
تقاضای 5 میلیارد دلار وام از صندوق توسعه ملی
مهر: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با ابراز نگرانی از وضعیت بودجه طرح‌های معدن و صنایع معدنی در بودجه 93، گفت: از صندوق توسعه ملی درخواست شده تا 5 میلیارد دلار منابع ارزی برای اجرا و توسعه این طرح‌ها در اختیار ایمیدرو قرار دهد.
40میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به شرکت پتروشیمی گچساران پرداخت شد
ایرنا: مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال 191میلیون یورو از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به شرکت پتروشیمی گچساران اختصاص یافت که از این میزان تاکنون 40 میلیون یورو پرداخت شده است.
واکنش احمد توکلی به پیشنهاد کاهش منابع صندوق توسعه ملی
ایستانیوز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه همه موافقان کلیات لایحه بودجه واریز ۳۱ درصد از درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی را از ویژگی‌های لایحه مطرح کردند، درباره پیشنهادی مبنی بر کاهش منابع صندوق توسعه ملی، افزود: منابع صندوق...
147 طرح صنعتی و کشاورزی استان به صندوق توسعه ملی معرفی شد
بویر خبر: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از معرفی 147 طرح صنعتی و کشاورزی استان برای دریافت تسهیلات صندوق توسعه ملی خبر داد.
مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 93 درباره صندوق توسعه ملی
کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 93 کل کشور طی جلساتی متعدد، بیش از 10 مصوبه اعم از سهم صندوق توسعه ملی در بودجه 93، اولویت های ارائه تسهیلات صندوق، بهره گیری سرمایه گذاران خارجی از منابع صندوق توسعه ملی و ... را به تصویب رساند.
بخش‌های مطلوب برای سرمایه‌گذاری مستقیم صندوق‌های ثروت ملی کدامند؟
سرمایه‌گذاری‌های مستقیم صندوق‌های ثروت ملی موجب رشد سرمایه‌گذاری خارجی در کشورهای آلمان، استرالیا و چین شده است که این موضوع بیانگر آن است که صندوق‌های ثروت ملی بزرگ همچنان مستقیماً در دارایی‌هایی مانند اوراق قرضه، سهام، املاک و حتی زیرساخت‌ها سرمایه...
صفحه 3 از 3ابتدا   قبلی   1  2  [3]  بعدی   انتها