دات نت نیوک
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
پنجشنبه 01 شهریور 1397
نظرات 0   بازدیدها: 711
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت هفته دولت

پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت هفته دولت

رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در پیامی، فرا رسیدن هفته دولت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی دکتر مرتضی شهید زاده با گرامی داشت یاد همه شهدای دولت، اظهار امیدواری کرد در سایه همکاری و تعامل مردم و مسوولان و با تقویت اعتماد در جامعه،  منفعت و سود همه فعالان چرخه تولید، توزیع و مصرف تامین شود.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، مجالی است برای یادآوری رشادت های همه آنانی که در راه خدمت به ملت بزرگ و شریف ایران، از جان و نثار خون خود نیز مضایقه ننمودند. بی شک طلایه داران این طریق در دولت جمهوری اسلامی شهیدان والامقام «رجایی» و «باهنر» هستند اما نباید از یاد برد بسیاری دیگر از کارکنان شریف قوه مجریه را که در روزهای نخست انقلاب و یا در هنگامه جبهه های نبرد حق علیه باطل و پس از آن، با تأسی به مکتب انقلابی تا این سرحد به انجام وظیفه و البته جانفشانی پرداختند.

امروز نیز دولت محترم که برآمده از رای پرشمار مردم همیشه در صحنه است، در سایه تعالیم امام (ره) و رهبری معظم و در چارچوب منافع ملی برای فعالیت در مسیر خدمت به ملت شریف ایران، مرز و محدودیتی نمی شناسد. این روزها که به فرموده مقام عظمای ولایت موسم «حمایت از کالای ایرانی» است، وقت آن است که مردم و مسوولان در کنار هم و با تقویت اعتماد در جامعه عزم آن کنند که منفعت و سود همه فعالان چرخه تولید، توزیع و مصرف تامین گردد.

صندوق توسعه ملی بر اساس وظایفی که ذات و بنیان شکل گیری آن را موجب شده، چونان که تاکنون در «تامین مالی طرح های بزرگ کشور» نقش آفرین بوده و امکان ارزش آفرینی برای اقتصاد ملی، اشتغال زایی، کاهش واردات غیر ضروری و ایجاد ظرفیت صادراتی را در عرصه های گوناگون تسهیل کرده، آماده است تا تولید محصول با کیفیت ایرانی را شتاب دهنده و یاریگر باشد. این هدف مبارکی است که یقینا در سایه همکاری و تعامل مردم و مسوولان اعم از دستگاه های اجرایی و سایر بخش ها مقدور و میسور خواهد شد.

مرتضی شهیدزاده

تصاویر

  • پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت هفته دولت

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: