شنبه¡ 30 شهریور 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
پنجشنبه 25 مرداد 1397
نظرات 0   بازدیدها: 1095
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
پیام رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

پیام رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در پیامی، فرا رسیدن بیست و ششم مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، دکتر مرتضی شهیدزاده در پیام خود با تقدیر از ایستادگی آزادگان در برابر دشمن، نیاز امروز جامعه را سخت کوشی، از خودگذشتگی و امید دانست.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عرصه پر برکت دفاع مقدس، صحنه حضور مردان و زنان با ایمانی بود که با پیروی از تعالیم اسلام و روحیه ی میهن دوستی، تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره) توانستند حماسه ای به یادماندنی و جاودان از خود به یادگار بگذارند. در این میان، آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان، ماه ها و سال ها ایستادند و با تدبیری مناسب، روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق نیکو، فداکاری و امید بنا نهاده و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه ایران عزیز ثبت کردند.

اینان در بازگشت از اسارت، با رهبری فرزانه انقلاب میعادی همیشگی بستند و بر عهد خویش با خون شهیدان پایبند ماندند. منش آزادگان اسوه ای حسنه برای جامعه ی بزرگ ایران امروز است که هرچند به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در امنیت کامل است اما برای تامین زندگی درخور ایرانیان  نیاز به سخت کوشی، از خودگذشتگی و امید  دارد.

صندوق توسعه ملی سالروز حضور آزادگان سرافراز در میهن اسلامی را ارج می نهد، که بی شک سال ها پایمردی  این سرو قامتان تاریخ باعث شده است امروز در اندیشه ی فردای ایران باشیم و به یاری خدا برای رفاه و سربلندی مردم عزیزمان گام برداریم.

 

مرتضی شهیدزاده

تصاویر

  • پیام رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت