پنجشنبه¡ 10 مهر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
چهارشنبه 17 مرداد 1397
نظرات 0   بازدیدها: 1498
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
پیام تبریک رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت روز خبرنگار

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در پیامی، فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی روزنامه نگاران و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، دکتر مرتضی شهیدزاده در پیام خود ضمن آرزوی روزهای درخشان و مملو از امید برای ملت ایران، روز خبرنگار را به همه فعالان پرتلاش عرصه خبر تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

خبرنگاران پاسداران آگاهی و طلایه داران مطالبه حقوق شهروندی هستند که بی پروا در کارزار سخت روشنگری و مبارزه با موج سواران تاریکی قدم گذاشته اند. آنگونه که حضرت مولانا می گوید:

اقتضای جان چو ای دل آگهی است                هرکه آگه تر بود جانش قوی است

شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و وقوع انقلاب اسلامی مبتنی بر آگاهی مردم بوده است و تا کسی نسبت به احوال و اوضاع خود، کشور و زمانه آگاه نشود قدم از قدم در راه حق برنخواهند داشت. این طریقی است که در طول این سال ها همواره حکم یک اولویت را داشته و در دولت تدبیر و امید نیز با تلاش هایی که در مسیر جریان آزاد اطلاعات صورت گرفته گام های موثری برای نیل به مقصود برداشته شده است.

بر خود لازم می دانم که روز خبرنگار را به همه ی عزیزان پر تلاش حوزه ی خبر تبریک بگویم و دعا کنم که تلاششان هر روز پرثمرتر باشد و مردم نازنین ایران بتوانند همواره روزهایی درخشان و مملو از امید را تجربه کنند. در این راه صندوق توسعه ملی با همه ی توان در کنار مردم است تا خواسته های به حق اقتصادی بیش از پیش محقق شود.

مرتضی شهیدزاده

رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی

 

تصاویر

  • پیام تبریک رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت روز خبرنگار

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت