دات نت نیوک
یکشنبه، 4 فروردین 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
شنبه 23 تیر 1397
نظرات 0   بازدیدها: 732
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
دیپلماسی اقتصادی صندوق توسعه ملی در عمان

دیپلماسی اقتصادی صندوق توسعه ملی در عمان

علیرضا ساعدی عضو هیأت عامل و معاون سرمایه گذاری خارجی صندوق توسعه ملی در قالب هیأتی به ریاست محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت به مسقط پایتخت عمان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، در جریان برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عمان  علیرضا ساعدی عضو هیأت عامل و معاون سرمایه گذاری خارجی صندوق توسعه ملی ضمن ملاقات با مقامات اقتصادی این کشور و همچنین حضور در جمع تجار و سرمایه گذاران مطرح عمانی به تشریح اهداف، نقش و جایگاه صندوق توسعه ملی ایران پرداخت.

ساعدی در دیدار با مقامات صندوق  ذخیره عمومی دولت عمان (SGRF) و صندوق سرمایه گذاری عمان (OIF) ضمن برشمردن شیوه های همکاری دو جانبه صندوق توسعه ملی و این دو نهاد سرمایه گذاری پیرامون تسهیلات ارائه شده توسط صندوق در خصوص ضمانت صادرات به منظور تسهیل و رفع موانع تجارت و همچنین شیوه های حمایتی صندوق از صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی ایرانی با شیوه های اعتبار خریدار و اعتبار فروشنده توضیحات مبسوطی ارائه کرد.

وی با اشاره به توانمندی های کشور در حوزه های تولید و صادرات مواد غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، معادن و فلزات، نیروگاه و تولید برق، خودرو سازی، پروژه های راه و ساختمان، گردشگری و همچنین حوزه های بانکی و سرمایه گذاری از این بخش های اقتصادی به عنوان زمینه های مهم همکاری های آینده سرمایه گذاران دو کشور نام برد. 

تصاویر

  • دیپلماسی اقتصادی صندوق توسعه ملی در عمان
  • دیپلماسی اقتصادی صندوق توسعه ملی در عمان
  • دیپلماسی اقتصادی صندوق توسعه ملی در عمان

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: