جمعه¡ 7 آذر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
ﺳﻪشنبه 28 شهریور 1391
نظرات 0   بازدیدها: 11507
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
قراردادهای عاملیت صندوق توسعه ملی با بانک رفاه کارگران منعقد شد

قراردادهای عاملیت صندوق توسعه ملی با بانک رفاه کارگران منعقد شد

قراردادهای عاملیت صندوق توسعه ملی با بانک رفاه کارگران امروز سه شنبه منعقد شد.
مهندس محمدرضا نظری عضو هیأت عامل و معاون قراردادهای عاملیت و اعتبارات صندوق توسعه ملی در مراسم امضای قرارداد عاملیت با بانک رفاه کارگران اظهار داشت: امروز صندوق توسعه ملی با بانک رفاه کارگران دو قرارداد؛ یکی قرارداد ارزی به مبلغ یک میلیارد دلار و قرارداد دیگری معادل ارزش ریالی به مبلغ 400 میلیون دلار منعقد نمود که بر اساس احکام قانون بودجه کل کشور در راستای حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی می‌باشد.
عضو هیأت عامل صندوق توسعه ملی افزود: این قراردادها با اولویت حمایت از بخش صنعت کشور منعقد گردیده که امیدواریم بیش از پیش موجبات شکوفایی، اعتلا و توسعه اقتصادی کشور را فراهم نماید.
مهندس نظری تصریح کرد: انشاء الله بانک رفاه کارگران بتواند با تمهیداتی که خواهد اندیشید هر چه سریع‌تر برای جذب این منابع در راستای شکوفایی اقتصادی کشور اقدام نماید.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران نیز در مراسم امضای قرارداد عاملیت با صندوق توسعه ملی تصریح کرد: خوشبختانه بانک رفاه کارگران مشتریان بزرگی در حوزه صنعت دارد و منابع ارزی و ریالی نیز که از سوی صندوق توسعه ملی به بانک اختصاص یافته بیشتر در بخش صنعت صرف خواهد شد.
سید ضیاء ایمانی همچنین تأکید کرد: تلاش می‌کنیم در راستای توسعه واحدهای تولیدی و همچنین حل مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی و صنعتی از منابع صندوق توسعه ملی استفاده نماییم.

تصاویر

  • قراردادهای عاملیت صندوق توسعه ملی با بانک رفاه کارگران منعقد شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت