شنبه¡ 10 اسفند 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397
نظرات 0   بازدیدها: 857
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
تقسیم کار رئیس جمهور برای بانک ها و صندوق توسعه ملی

تقسیم کار رئیس جمهور برای بانک ها و صندوق توسعه ملی

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در جریان سفر به استان خراسان رضوی تاکید کرد: توسعه اقتصادی و جذب سرمایه خارجی و داخلی با نقش آفرینی بانک ها و صندوق توسعه ملی امکان پذیر است.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، صبح امروز دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور در آئین افتتاح و بهره‌برداری همزمان از چند طرح اقتصادی و زیربنایی در خراسان رضوی با اشاره به اهمیت و نقش بانک ها در تامین مالی پروژه ها و طرح های توسعه ای در کشور گفت:  بانک‌ها در کشور ما ستون فقرات توسعه اقتصادی هستند، توسعه اقتصادی و جذب سرمایه خارجی و داخلی بدون بانک امکان‌پذیر نیست و امیدوارم با تلاش بانک‌ها و صندوق توسعه ملی مسئولیت خطیر توسعه اقتصادی کشور محقق شود.

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی  در همراهی با کاروان تدبیر و امید در سفر به استان خراسان رضوی در جلسه شورای اداری، توسعه و برگزیدگان  و افتتاح پروژه های اقتصادی و زیربنایی استان شرکت کرد.

گفتنی است در جریان این سفر علاوه بر افتتاح پروژه گندله سازی مجتمع فولاد خراسان در نیشابور، از بیش از  ۳۰طرح و پروژه زیربنایی و توسعه ای با اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان در استان خراسان رضوی نیز به صورت ویدئو کنفرانس بهره برداری شد.

 

تصاویر

  • تقسیم کار رئیس جمهور برای بانک ها و صندوق توسعه ملی
  • تقسیم کار رئیس جمهور برای بانک ها و صندوق توسعه ملی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت