پنجشنبه¡ 12 تیر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 27 فروردین 1397
نظرات 0   بازدیدها: 12480
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
شناسایی و تطبیق با تغییرات جدید مهمترین مهارت مدیران صندوق
شهیدزاده در دیدار با مدیران صندوق عنوان کرد

شناسایی و تطبیق با تغییرات جدید مهمترین مهارت مدیران صندوق

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی گفت: شناسایی تغییرات شرایط محیطی و تحولات فناورانه و برنامه ریزی جهت تطبیق فعالیت های محول شده سازمانی متناسب با شرایط جدید از مهمترین مهارت هایی است که مدیران باید خود را به آن مسلح کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛ دکتر شهید زاده در نشستی با حضور اعضای هیأت عامل و مدیران صندوق توسعه ملی ضمن تشویق و ترغیب همکاران و مدیران صندوق به دانش اندوزی و کسب تجربه به منظور مواجهه با تغییرات و تحولات برنامه ریزی شده سازمانی و یا تغییرات برنامه ریزی نشده مبتنی بر تحولات فناورانه و اقتصادی جامعه؛ بر لزوم تلاش مدیران جهت آشنایی بیشتر با سازمان های خارج از کشور و بهره گیری موثر از تجارب موفق آنها تاکید کرد.

وی در ادامه گفت : بهره گیری از تمام ظرفیت های نهادهای اجرایی و قانون گذاری کشور برای نیل به اهداف، برنامه ها و چشم انداز آینده صندوق، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از اولویت های کاری هیأت عامل صندوق خواهد بود.

در جریان این نشست "رضا لیاقت ورز" به عنوان "مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی"، "حسین اعتبارزاده" به سمت "مشاور رئیس هیأت عامل و مدیر حراست" و "علیرضا بی نظیر" به عنوان " مدیر برنامه ریزی، آمار و تشکیلات" صندوق توسعه ملی معرفی شدند.


تصاویر

  • شناسایی و تطبیق با تغییرات جدید مهمترین مهارت مدیران صندوق
  • شناسایی و تطبیق با تغییرات جدید مهمترین مهارت مدیران صندوق

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت