جمعه¡ 7 آذر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 05 شهریور 1391
نظرات 0   بازدیدها: 3154
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
نقش صندوق توسعه ملی در تأمین منابع مالی بخش خصوصی برجسته است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

نقش صندوق توسعه ملی در تأمین منابع مالی بخش خصوصی برجسته استعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش برجسته صندوق توسعه ملی در تأمین منابع مالی ارزی سرمایه‌‌گذاران بخش خصوصی گفت: عملکرد موفق صندوق توسعه ملی می‌تواند زمینه حضور بخش خصوصی را در عرصه اقتصادی کشور بیش از پیش فراهم سازد.

دکتر موید حسینی صدر در خصوص ضرورت تشکیل صندوق توسعه ملی اظهار داشت: تشکیل صندوق توسعه ملی قطعاً ضرورت داشته و به عنوان یک منبع مطمئن سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره تأکید کرد: خوشبختانه راهبرد اخیر فعالیت‌های صندوق توسعه ملی، بارقه‌های امید را برای فعالان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به وجود آورده است و بستر مناسبی برای اقتصاد مقاومتی فراهم کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه فعالیت صندوق توسعه ملی بیان داشت: 20 درصد از درآمد نفت در سال اول که هر سال هم 3 درصد اضافه می‌شود مستقیما وارد این صندوق می‌شود و در چارچوب اساسنامه صندوق هزینه می‌گردد.

دکتر حسینی صدر اضافه کرد: رویکرد تشکیل صندوق توسعه ملی حمایت از تولید ملی و حفظ ثروت ملی برای نسل‌های آینده است و امسال تکالیفی هم در قانون بودجه لحاظ شده است که در بخش کشاورزی نیز از این منابع استفاده شود.

 

تصاویر

  • نقش صندوق توسعه ملی در تأمین منابع مالی بخش خصوصی برجسته است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت