شنبه¡ 8 آذر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395
نظرات 0   بازدیدها: 2734
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
بازدید قائم مقام صندوق توسعه‌ملی از هرمزگان

بازدید قائم مقام صندوق توسعه‌ملی از هرمزگان

قائم مقام صندوق توسعه ملی گفت: هرمزگان می‌تواند بخش عمده‌ای از تسهیلات بخش کشاورزی صندوق توسعه ملی را به خود اختصاص دهد و طرح‌های پرورش ماهی در قفس و کشت گلخانه‌ای در اولویت پرداخت تسهیلات است.
سیدمحمدقاسم حسینی شامگاه سه‌شنبه در جلسه‌ای با استاندار هرمزگان طرح‌های پرورش ماهی در قفس و کشت گلخانه‌ای را در اولویت پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اعلام وزارت جهاد کشاورزی ما پرداخت تسهیلات به این طرح‌ها را در اولویت قرار داده‌ایم.خبرگزاری فارس: طرح‌های پرورش ماهی در قفس و کشت گلخانه‌ای در اولویت پرداخت تسهیلات است
 
وی ادامه داد: نزدیک به 80 درصد طرح‌های پرورش ماهی در قفس کشور در استان هرمزگان است که هرمزگان می‌تواند بخش عمده‌ای از تسهیلات این بخش را به خود اختصاص دهد.
 
قائم مقام صندوق توسعه ملی ارائه تسهیلات به کشت گلخانه‌ای را اولویت دیگر این صندوق برشمرد و افزود: در سال جاری قرار است نزدیک به سه هزار میلیارد تومان به بخش کشاورزی تسهیلات پرداخت کنیم که هرمزگان با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند سهم خوبی از آن را داشته باشد.
 
حسینی خاطرنشان کرد: همچنین قرار است در سال جاری خط اعتباری ریالی برای پرداخت تسهیلات به صنایع کوچک نیز در صندوق توسعه ملی اختصاص دهیم.
 
وی در پایان یادآور شد: صندوق توسعه ملی تلاش کرده تا پرداخت تسهیلات این صندوق توسط بانک‌ها به شکل راحت‌تری به طرح‌ها صورت گیرد.

تصاویر

  • بازدید قائم مقام صندوق توسعه‌ملی از هرمزگان

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت