شنبه¡ 8 آذر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 20 اردیبهشت 1394
نظرات 0   بازدیدها: 3755
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
 انعقاد قراردادهای ریالی صندوق توسعه ملی تا پایان اردیبهشت
قائم مقام صندوق توسعه ملی اعلام کرد

انعقاد قراردادهای ریالی صندوق توسعه ملی تا پایان اردیبهشت

قائم مقام صندوق توسعه ملی از انعقاد قرارداد ریالی این صندوق با بانکها تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: امسال پروسه پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی بسیار کوتاه تر از قبل شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، سید محمد قاسم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه تا پایان اردیبهشت ماه مشخص می شود که صندوق توسعه ملی برای امسال باید چه اندازه سپرده‌گذاری و با بانکها قرارداد منعقد کند اظهار کرد: دستورالعمل های لازم و قراردادها آماده شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل طرف قرارداد طرح‌های خود را ارائه کنند.

وی با بیان اینکه نحوه پرداخت تسهیلات ریالی در سال جاری با سال گذشته متفاوت و فرایند آن کوتاه شده است، افزود: در سال قبل از طریق عاملیت بانکها تسهیلات پرداخت و در فرایندی بعد از انعقاد قرارداد و پذیرش طرح توسط بانک‌ها برای صندوق توسعه ملی ارسال می شد که صندوق نیز اعلام وصول کرده و پس از عقد قرارداد مبالغ پرداخت می‌شد؛ اما برای امسال رویه تغییر کرده و صندوق توسعه در بانکهای عامل به طور یکجا سپرده گذاری می‌کند.

قائم مقام صندوق توسعه ملی گفت: تمام متقاضیان استفاده از تسهیلات ریالی می توانند با مراجعه به بانکها، طرح ها را ارائه تا در صورت تایید در همان مرحله تسهیلات پرداخت شود.

حسینی ابراز امیدواری کرد که با ترتیبات جدید در سال 1394 بروکراسی و طولانی بودن فرایند پرداخت تسهیلات که همواره مورد گله و انتقاد بود برداشته شده و تسهیلات با روند سریع تری به بخش تولید پرداخت شود. 

تصاویر

  •  انعقاد قراردادهای ریالی صندوق توسعه ملی تا پایان اردیبهشت

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت