پنجشنبه¡ 10 مهر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 29 تیر 1393
نظرات 0   بازدیدها: 2997
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
گره ازدواج جوانان تنها با پرداخت وام باز نمی‌شود/برداشت از صندوق توسعه ملی منع قانونی دارد
یوسفیان ملا:

گره ازدواج جوانان تنها با پرداخت وام باز نمی‌شود/برداشت از صندوق توسعه ملی منع قانونی دارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت: برداشت از صندوق توسعه ملی برای دادن وام ازدواج به جوانان در صورت وضع قانون جدید مانعی ندارد اما ازدواج های بدون مسکن و شغل به طلاق می انجامد.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در زمینه غیر قانونی بودن برداشت از منابع صندوق توسعه ملی برای دادن وام ازدواج جوانان با بیان اینکه انجام این اقدام در صورت وضع قانون مربوطه مانعی ندارد، افزود: صندوق توسعه ملی برای رفع نیاز کشور ایجاد شده حال ممکن است این نیاز ، نیاز تولید،  فرهنگی و یا ازدواج جوانان باشد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  درست نیست پول و منابع را در صندوق توسعه ملی بلوکه کنیم و از آن سو جوانان ما سرگردان و گرفتار باشند بنابراین برداشت از منابع این صندوق به منظور تسهیل ازدواج جوانان در صورت وضع قانون و تغییر اهداف صندوق مشکلی ندارد.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، تاکید کرد: نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که دادن وام کافی نیست چرا که ازدواج هایی که بدون تامین مسکن و شغل و فقط با تکیه بر وام ازدواج صورت می گیرد به طلاق منجر خواهد شد بنابراین مسئولان باید برای رفع بیکاری و تامین مسکن جوانان تدبیر و چاره اندیشی کنند.

تصاویر

  • گره ازدواج جوانان تنها با پرداخت وام باز نمی‌شود/برداشت از صندوق توسعه ملی منع قانونی دارد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت