چهارشنبه 01 آذر 1396
آرشیو
چهارشنبه 28 خرداد 1393
نظرات 0   بازدیدها: 1931
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
1.8 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی یرای احیای صنعت لرستان اختصاص می یابد
رییس جمهور:

1.8 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی یرای احیای صنعت لرستان اختصاص می یابد

تهران- روابط عمومی صندوق توسعه ملی:
رییس جمهور گفت: طبق آمار حدود 11 درصد از صنایع استان لرستان فعال است که باید این صنایع را فعال کنیم. در همین راستا در نظر داریم حدود 1.8 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی را به عنوان وام و تسهیلات لازم در اختیار واحدهای صنعتی قرار دهیم تا فعال شده و زمینه اشتغال جوانان ایجاد شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی که صبح امروز چهارشنبه در جمع مردم لرستان سخن می‌گفت، افزود: صندوق توسعه ملی تسهیلاتی با نرخ 11 درصد برای بنگاه‌های کشاورزی، ‌نرخ 16 درصد برای واحدهای تولیدی و 12 درصد برای بنگاه‌های گردشگری در نظر گرفته است.
وی خطاب به مردم لرستان گفت: تمام اعتباراتی که در بودجه امسال برای طرح‌های عمرانی لرستان در قانون بودجه آمده است صد در صد دولت به تخصیص آنها قول می‌دهد که قدم بسیار مهمی برای توسعه استان خواهد بود.
روحانی یادآور شد: دولت در شرایط فعلی مصمم است در زمینه کنترل و مهار تورم راه خود را ادامه دهد.
رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مجموعه طرح‌هایی که امسال برای استان لرستان پیش بینی شده است 79 طرح به ارزش 610 میلیارد تومان است که در شورای عالی استان به تشریح آنها خواهیم پرداخت.
روحانی افزود: برای تجهیز و تکمیل و بهره برداری از ظرفیت کامل بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد قول می‌دهم و همین‌جا از دو شهید رحیمی که در مجلس شورای اسلامی در خدمت آنها بودیم و همه شهدای استان لرستان یاد می‌کنم.

 

تصاویر

  • 1.8 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی یرای احیای صنعت لرستان اختصاص می یابد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: