یکشنبه¡ 24 آذر 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 05 اسفند 1392
نظرات 0   بازدیدها: 2530
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
شکل‌گیری صندوق توسعه ملی، در راستای اصول اقتصاد مقاومتی بوده است
نایب رئیس اول مجلس:

شکل‌گیری صندوق توسعه ملی، در راستای اصول اقتصاد مقاومتی بوده است

خبرآنلاین: نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزم و اراده مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در طرح‌ها و لوایح لحاظ می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد در حاشیه مراسم ختم مرحوم ابوالفضل حاجی‌حیدری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که برنامه‌های مجلس شورای اسلامی برای عملیاتی کردن سیاست اقتصادی مقاومتی چیست، گفت: اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی در بیانات رهبر معظم انقلاب در سیاست‌های کلی ابلاغی سال‌های گذشته ارائه شده و در سیاست‌های کلی ابلاغی این اصول به صورت مدون و با تبیین افق پیش‌رو و راهکارها مورد اشاره قرار گرفته است.
 
وی افزود: ما در برنامه پنج ‌ساله پنجم توسعه با نگاه به همین اصول مصوباتی داشتیم و در بودجه سالانه شکل‌گیری صندوق توسعه ملی با همین نگاه بوده است.
 
ابوترابی‌فرد تاکید کرد: امیدواریم با خط مشی‌هایی که اعلام شده به صورت قانونمند و با عزم و اراده‌ای جدی برای تحقق این اهداف قدم برداریم.
 
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون‌های تخصصی کارشان را آغاز کرده‌اند، گفت: انشاءالله در طرح‌ها و لوایح خصوصا در بودجه سالانه بتوانیم جهت‌گیری‌های صحیحی در این زمینه داشته باشیم.

تصاویر

  • شکل‌گیری صندوق توسعه ملی، در راستای اصول اقتصاد مقاومتی بوده است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت