شنبه¡ 17 خرداد 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
چهارشنبه 23 بهمن 1392
نظرات 0   بازدیدها: 4133
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
تخصیص منابع صندوق توسعه ملی برای ارتقای بخش کشاورزی البرز

تخصیص منابع صندوق توسعه ملی برای ارتقای بخش کشاورزی البرز

ایرنا: رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز از اختصاص 95 میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی این استان خبر داد و گفت: امسال 330 میلیارد ریال برای طرح‌های پروانه‌ای تاسیسی اختصاص‌یافته که در کارگروه‌های مختلف افراد برای دریافت تسهیلات بانکی از صندوق توسعه ملی معرفی می‌شوند.
به گزارش ایرنا، مسعود کریمی با بیان این مطلب افزود: دولت خط اعتباری ویژه‌ای برای ارتقای ضریب مکانیزاسیون کشاورزی از طریق بانک کشاورزی اختصاص داده و به همین منظور 95 میلیارد ریال در سالجاری به استان البرز اختصاص یافته است.
 
وی اظهار داشت: تمام کشاورزانی که نیاز به ادوات کشاورزی از جمله تراکتورهای سبک، نیمه‌سنگین و سنگین، کمباین، ادوات شیلات و امور دام دارند از طریق جهاد کشاورزی به بانک کشاورزی برای دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.
 
وی گفت: تاکنون تعدادی از فعالان بخش کشاورزی استان برای استفاده از این اعتبارات به بانک معرفی شده‌اند و در حال طی مراحل تشریفات مربوطه هستند.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز ابراز امیدواری کرد، با افزایش ضریب مکانیزاسیون از طریق ارائه تسهیلات به کشاورزان شاهد ارتقای بهره‌وری در سطوح کشاورزی استان باشیم.
 
کریمی طرح حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی را از دیگر اولویت‌های این سازمان در سال جاری برشمرد و افزود: امسال 330 میلیارد ریال برای طرح‌های پروانه‌ای تاسیسی اختصاص یافته که در کارگروه‌های مختلف افراد برای دریافت تسهیلات بانکی از صندوق توسعه ملی معرفی می‌شوند.
 
وی ایجاد کشتارگاه‌ها، صنایع تبدیلی و واحدهای تولید بذر و قارچ را از اولویت‌های دریافت این اعتبارات دانست و بیان کرد: برای اولین بار ما به دنبال کشاورز برای ارایه تسهیلات هستیم.
 
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز یادآور شد: از ششم فروردین ماه سال 93 همین میزان اعتبار برای حمایت از بخش کشاورزی و مکانیزاسیون اختصاص خواهد یافت.

تصاویر

  • تخصیص منابع صندوق توسعه ملی برای ارتقای بخش کشاورزی البرز

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت