شنبه¡ 17 خرداد 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 20 بهمن 1392
نظرات 0   بازدیدها: 3102
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
آرامش حاکم بر کشور، مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب است
قائم مقام صندوق توسعه ملی:

آرامش حاکم بر کشور، مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب است

ایرنا: عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی در مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آرامش حاکم بر کشور را مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست.
به گزارش ایرنا، محمدقاسم حسینی در این مراسم که شنبه 19 بهمن ماه با حضور اعضای هیئت عامل، مدیران و کارکنان صندوق توسعه ملی برگزار شد، با اشاره به فراز و فرودهای کشور طی 35 سال گذشته، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در خیلی از مواقع از جمله جنگ و تحریم، تحت فشار قرار گرفتیم؛ هر چند در بسیاری از موارد با تدبیر از تنگناها عبور کرده‌ایم.
 
وی اظهار داشت: حامیان تحریم ایران، خود اذعان دارند که تحریم‌ها خیلی ظالمانه و بی‌رحمانه است چراکه تحریم در حوزه‌هایی نظیر دارو، مواد غذایی و گشایش اعتبار برای طرح‌های ضروری حتی در جنگ ایران و عراق نیز رخ نداد.
 
وی از اتحاد، همبستگی، تفاهم و تعامل مردم به عنوان عوامل اصلی توانایی جمهوری اسلامی ایران در دور زدن تحریم‌ها نام برد و افزود: به هر حال در کشوری که بانک مرکزی‌اش تحریم است و حتی یک دلار هم نمی‌توان به صورت رسمی جابجا کرد، کمبودی در هیچ بخشی نمی‌توان پیدا کرد هر چند که با مقداری تورم و گرانی مواجه هستیم.
 
وی افزود: هویت اسلامی ایرانی سبب می‌شود برغم اختلاف‌نظرهای بینشی و سلیقه‌ای، وقتی یک بحث ملی به وجود می‌آید، همه متحد در کنار هم استقامت کرده و از گردنه‌ها عبور می‌کنند. امیدواریم همه در کنار یکدیگر همان‌طور که در این 35 سال توانسته‌ایم انقلاب اسلامی را حفظ کرده و کشور را به طور مستقل اداره کنیم، از این پس هم با حفظ وحدت در عین وجود اختلاف سلیقه‌ها، گام‌های بعدی را طوری برداریم که اهداف چشم‌انداز بیست ساله نظام محقق شود.

تصاویر

  • آرامش حاکم بر کشور، مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت