شنبه¡ 17 خرداد 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
شنبه 19 بهمن 1392
نظرات 0   بازدیدها: 2794
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
بزرگداشت سی‌وپنجمین فجر انقلاب اسلامی در صندوق توسعه ملی برگزار شد

بزرگداشت سی‌وپنجمین فجر انقلاب اسلامی در صندوق توسعه ملی برگزار شد

مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای هیئت عامل، مدیران و کارکنان صندوق توسعه ملی روز شنبه 19 بهمن در محل سالن 22 بهمن، این صندوق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، دکتر محمد قاسم حسینی عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی در این مراسم، آرامش حاکم بر کشور را مدیون جانفشانی انقلابیون در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و با اشاره به فراز و فرودهای کشور طی 35 سال گذشته، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در خیلی از مواقع از جمله جنگ و تحریم، تحت فشار قرار گرفتیم؛ البته در بسیاری از موارد با تدبیر از تنگناها عبور کرده‌ایم.
 
وی گفت: حامیان تحریم ایران، خود اذعان دارند که تحریم‌ها خیلی ظالمانه و بی‌رحمانه است چراکه تحریم در حوزه‌هایی نظیر دارو، مواد غذایی و گشایش اعتبار برای طرح‌های ضروری حتی در جنگ ایران و عراق نیز رخ نداد.
 
دکتر محمدقاسم حسینی، از اتحاد، همبستگی، تفاهم و تعامل مردم به عنوان عوامل اصلی توانایی جمهوری اسلامی ایران در دور زدن تحریم‌ها نام برد و افزود: به هر حال در کشوری که بانک مرکزی‌اش تحریم است و حتی یک دلار هم نمی‌توان به صورت رسمی جابجا کرد، کمبودی در هیچ بخشی نمی‌توان پیدا کرد هر چند که با مقداری تورم و گرانی مواجه هستیم.
 
وی افزود: هویت اسلامی ایرانی سبب می‌شود به رغم اختلاف‌نظرهای بینشی و سلیقه‌ای، وقتی یک بحث ملی به وجود می‌آید، همه متحد در کنار هم استقامت کرده و از گردنه‌ها عبور می‌کنند. امیدواریم همه در کنار یکدیگر همان‌طور که در این 35 سال توانسته‌ایم انقلاب اسلامی را حفظ کرده و کشور را به طور مستقل اداره کنیم، از این پس هم با حفظ وحدت در عین وجود اختلاف سلیقه‌ها، گام‌های بعدی را طوری برداریم که اهداف چشم‌انداز بیست ساله نظام محقق شود.
 
بر طبق این گزارش، محمدعلی کریمی مدیر روابط عمومی صندوق توسعه ملی نیز در این مراسم ابراز امیدواری نمود که روابط عمومی صندوق در دوره جدید فعالیت خود فعالیت‌های ارتباطی و فرهنگی موثر و هدفمند به اقتضای فعالیت‌های صندوق توسعه ملی داشته باشد.
 
منصور ترهنده مدیر امور مالی صندوق توسعه ملی نیز با یادآوری ضرورت شرکت آحاد ملت در راهپیمایی 22 بهمن ماه، گفت: حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن ماه، انقلاب و کشور را بیمه می‌کند و این حضور می‌تواند نقشه دشمنان نظام را نقش بر آب کند.
 
این گزارش می‌افزاید: اجرای گروه هنر و موسیقی «نای» از دیگر بخش‌های این جشن بود که با آوازخوانی محمدصادق اسحاقی و نوازندگی هادی آذر پیرا (نوازنده تار) و هوشمند عبادی (نوازنده نی) برگزار شد. این اجرای موسیقی که با کلامی از حافظ، مولانا و فریدون توللی همراه بود، تصانیف و قطعه‌هایی بی‌کلام از ساخته‌های آذر پیرا همراه با آوازهای طراحی شده اسحاقی در آن به گوش می‌رسید.
 
گروه هنر و موسیقی نای در سال 1386 به سرپرستی محمدصادق اسحاقی تشکیل شد که پیش از این نیز اجراهای مختلفی در کشورهای ارمنستان، گرجستان، ترکیه، آلمان، سوئد و دانمارک داشته است.
 
همچنین سرودها و نماهنگ‌های انقلابی از جمله «الله الله تو پناهی بر ضعیفان یا الله»، «بوی گل سوسن و یاسمن آید» و ... نیز در این مراسم پخش شد.

تصاویر

  • بزرگداشت سی‌وپنجمین فجر انقلاب اسلامی در صندوق توسعه ملی برگزار شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت