شنبه 27 آبان 1396
آرشیو
شنبه 05 مرداد 1392
نظرات 0   بازدیدها: 1690
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
فراخوان صندوق توسعه ملی برای حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

فراخوان صندوق توسعه ملی برای حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران، در آستانه سی و چهارمین سال بزرگداشت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف مردم را به حضور پر شور در مراسم راهپیمایی روز قدس و شرکت در نماز جمعه فرا خواند.
در بیانیه صندوق توسعه ملی آمده است: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، میراث گرانقدر بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانه تدبیر و آینده‌نگری حکیمانه حضرت امام (ره) برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس عزیز بوده است.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: روز قدس، روز اسلام و نماد وحدت و حمایت همه جانبه امت اسلامی از آرمان های فلسطین و قدس شریف است، بدون شک حضور هر فرد در راهپیمایی روز جهانی قدس، در حقیقت یک گام برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی است.
صندوق توسعه ملی در این بیانیه ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی و حمايت راسخ از مردم مظلوم و ستم‌ديده فلسطين از آحاد ملت شریف ايران جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورده تا با حضوری پر شور و گسترده، ضمن تجدید عهد و میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب،  برگ زرین دیگری را در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی به منصه ظهور و ثبوت برسانند.

 

تصاویر

  • فراخوان صندوق توسعه ملی برای حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: