دوشنبه¡ 11 اسفند 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 04 دی 1391
نظرات 0   بازدیدها: 4050
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
انتصاب رئیس امور بانکی و اعتبارات صندوق توسعه ملی

انتصاب رئیس امور بانکی و اعتبارات صندوق توسعه ملی

دکتر محمدرضا فرزین، رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در حکمی علی موحدنژاد را به عنوان «رئیس امور بانکی و اعتبارات» صندوق توسعه ملی منصوب کرد.

دکتر محمدرضا فرزین، رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در حکمی علی موحدنژاد را به عنوان «رئیس امور بانکی و اعتبارات» صندوق توسعه ملی منصوب کرد.
فرزین در این حکم با اشاره به تعهد و تخصص و تجربیات ارزشمند موحدنژاد ابراز امیدواری کرده است که با استعانت از درگاه قادر متعال و برنامه‌ریزی و مدیریت مؤثر در بهره‌گیری از اندوخته‌های علمی، تجربی و منابع مالی صندوق و همچنین تقویت تعاملات با سیستم بانکی و برداشتن گام‌های اساسی در مسیر ایجاد ثروت‌های ماندگار، مولد و سرمایه‌های زاینده اقتصادی و حفظ سهم نسل‌های آینده از منابع نفت و گاز کشور، صندوق توسعه ملی بتواند نقش مؤثرتری در تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایفا کند. 
گفتنی است، علی موحدنژاد دارای بیش از 20 سال سابقه کار مدیریتی و کارشناسی در وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده و عهده‌دار مسئولیت‌هایی نظیر رئیس گروه تحقیقات و سیاست‌های پولی و بانکداری، معاون مدیر کل دفتر تحقیقات و سیاست‌های پولی و بازرگانی، معاون مرکز نوسازی و تحول اداری، سرپرست دفتر تحقیقات و سیاست‌های مالی، مشاور معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مشاور دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها، مشاور رئیس و دبیر هیأت عامل صندوق توسعه ملی بوده است.
موحد نژاد همچنین علاوه بر سوابق پژوهشی و تحقیقاتی، سابقه دبیری کمیسیون اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی در شورای عالی پژوهشی مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و مدیر نمونه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سطح ملی را در کارنامه کاری خود دارد.
از حوزه‌های تخصصی شغلی موحدنژاد می‌توان به حوزه‌های پولی، بانکی و ارزی کشور، تجارت خارجی، سرمایه‌گذاری خارجی، حساب ذخیره ارزی، هدفمند کردن یارانه‌ها و... اشاره کرد.تصاویر

  • انتصاب رئیس امور بانکی و اعتبارات صندوق توسعه ملی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت