چهارشنبه¡ 8 بهمن 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 30 آذر 1399
نظرات 0   بازدیدها: 136
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
تخصیص بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال اعتبار به شرکت های دانش بنیان
با حمایت صندوق توسعه ملی صورت گرفت:

تخصیص بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال اعتبار به شرکت های دانش بنیان

با هدف رشد و شکوفایی شرکت های دانش بنیان و با حمایت های صندوق توسعه ملی، در سه سال اخیر بیش از 18 هزار میلیارد ریال اعتبار با نرخ سود 12 درصد به شرکت های دانش بنیان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی به نقل از  ایلنا، در نامه ستاری - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری - به رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری اعلام شده که صندوق توسعه ملی در حمایت از شرکت های دانش بنیان در سه سال اخیر مبلغی بالغ بر ۱۸۳۵ میلیارد تومان نزد بانک های عامل ویژه فعالیت های دانش بنیان و فناور سپرده گذاری کرده است.

در ادامه این نامه تاکید شده که این اعتبارات به صورت تسهیلات سرمایه در گردش و طرح با نرخ سود ۱۲ درصد در اختیار شرکت های دانش بنیان در بخش های کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی و صنعت و معدن قرار گرفته و نقش موثری در پویایی و بالندگی شرکت های دانش بنیان داشته است.

همچنین، تاکنون 166 شرکت دانش بنیان توانسته اند از این حمایت ها برای ایجاد و توسعه فعالیت های اشتغال ، تولید و خدمت به کشور بهره مند شوند .

در پایان این نامه ، از همکاری و مساعدت های صورت گرفته از سوی هیات عامل صندوق توسعه ملی به ویژه دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی ، برای توسعه فعالیت اقتصادی شرکت‌های دانش بنیان و پیشبرد اهداف زیست بوم دانش بنیان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

تصاویر

  • تخصیص بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال اعتبار به شرکت های دانش بنیان

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت