چهارشنبه¡ 8 بهمن 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 12 فروردین 1398
نظرات 0   بازدیدها: 1339
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در پیامی 12 فروردین روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، دکتر مرتضی شهیدزاده در پیام خود، ضمن گرامی داشت 12 فروردین سالروز انتخاب با شکوه جمهوری اسلامی با رای آحاد ملت ایران بر لزوم وحدت کلمه و تلاش مضاعف برای غلبه بر موانع و مشکلات پیش روی توسعه کشور همسو با منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

12 فروردین هرسال یادآور یکی از با شکوه ترین حوادث تاریخ ایران اسلامی است. ملت قهرمان ایران با رهبری عالمانه و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) دست به انتخاب نظام سیاسی منحصر به فردی زدند که این یادگار تاریخی پس از گذشت 40 سال در سایه سار وحدت کلمه، خون مطهر شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری همچنان محکم و استوار الهام بخش آزادی خواهان جهان است.

امروز نیز ملت بزرگ ایران همسو با منویات رهبری به رغم بدخواهی دشمنان و با همت و تلاش همه جانبه مسئولان در دولت تدبیر و امید می رود تا بر موانع و مشکلات پیش روی توسعه کشور فائق آید و با تکیه بر تمامی ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی مترقی آن، سرافرازی روز افزون را شاهد باشد.

با تبریک سالروز این رویداد تاریخی و فرخنده به یکایک ملت بزرگ ایران خاطر نشان می کنم فرزندان این ملت در صندوق توسعه ملی با تمام توان در جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" نام گرفته است تلاشی مضاعف را رقم خواهند زد. امید واثق دارم نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران همچنان پیشتاز و تحول آفرین، شمه ای دیگر از توانمندی ها و ظرفیت های خود را به جهانیان اثبات خواهد کرد.

مرتضی شهیدزاده

تصاویر

  • پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت