چهارشنبه 01 شهريور 1396
جستجوی خبر
اخبار
آرشیو
درصد منابع واریزی و افزایش سالیانه به صندوق توسعه ملی
​در جلسه فوق العاده مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوب شد:
درصد منابع واریزی و افزایش سالیانه به صندوق توسعه ملی
در جریان تصویب شش بند دیگر از سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران در جلسه فوق‌العاده مجمع تشخیص مصلحت نظام، بندهایی درخصوص درصد منابع واریزی به صندوق توسعه ملی مصوب شد.
 نوید تحول بزرگ در اقتصاد کشور با پیگیری و حمایت های ویژه صندوق توسعه ملی
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، با تقدیر از پیگیری های مدیرعامل صندوق توسعه ملی برای تصویب حمایت‌های ویژه بانک ها از منابع صندوق توسعه ملی به شرکت‌های دانش‌بنیان، این امر را زمینه‌ای برای تحول بزرگ اقتصادی در کشور و حرکتی راه‌گشا در مسیر توسعه اقتص...
کاهش بروکراسی مالی؛ افزایش سرعت تولید
مدیرعامل بانک صنعت‌ومعدن از مزیت‌های سپرده‌گذاری صندوق توسعه ملی در بانک‌ها می‌گوید
کاهش بروکراسی مالی؛ افزایش سرعت تولید
گفتگوی اختصاصی نشریه ثروت ملی با علی اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نهمین شماره از نشریه ثروت ملی اسفند ماه 93 منتشر شد.
برنامه ها و اولویت های صندوق توسعه ملی در سال ۹۴ به تصویب رسید
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز شنبه به ریاست رییس جمهوری تشکیل و مهمترین برنامه ها و اولویت های این صندوق در سال آینده به تصویب رسید.
بیشتر طرح‌ها موفق به دریافت تسهیلات لازم از صندوق توسعه ملی شده‌اند
 روابط عمومی صندوق توسعه ملی- نشریه ثروت ملی- شماره 8- دی ماه 93 استان ايلام با توجه به موقعيت استراتژيک و نزديک بودن به مرز مهران، مي‎تواند قابليت بالايي براي سرمايه‎گذاري داشته باشد اما با وجود اين ويژگي‎ها، ايلام هنوز در زمره منا...
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سيستان و بلوچستان؛
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار نشریه "ثروت ملی" گفت: تاکنون هيچ درخواستي براي استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي در این استان داده نشده و عددهاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه بسيار ضعيف است از اينرو مي‌خواهيم با پروژه‌هاي بزرگي که تعريف ...
بانك‌ها مشكل اصلی برای استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملی هستند
علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی در گفتگو با نشریه ثروت ملی گفت: در استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي، مشكل اصلي، بانك‌ها هستند؛ چرا كه تضمين برگشت پرداختي‌هاي متقاضيان، برخلاف گذشته برعهده بانك‌هاست.
پروژه هایی را به صندوق توسعه ملی معرفی می کنیم که تکراری نباشند
میرمحمدی در گفتگو با نشریه ثروت ملی تاکید کرد: استانداری با طرح‌های تکراری موافقت نمی‌کند بنابراین پروژه‌هایی که به صندوق توسعه ملی معرفی می‌شود همواره مورد پالایش قرار می‌گیرد و درصورت ارائه طرح‌های جدید از سوی سرمایه‌گذاران، از آنها حمایت می‌شود.
سرمایه گذاران طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی می گیرند
مجلس شورای اسلامی صندوق توسعه ملی را مجاز کرد به سرمایه گذاران بخش تعاونی و خصوصی برای سرمایه گذاری در طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی بدهد.
سپرده‌گذاری صندوق در طرح‌های توسعه‌ای در میادین مشترک به کمیسیون ارجاع شد
نمایندگان با سپرده گذاری 4 هزار و 800 میلیون دلاری صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های توسعه ای در میادین مشترک موافقت نکردند و این بند الحاقی در لایحه بودجه برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی ارجاع شد.
صفحه 9 از 48اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین