سه شنبه 06 تير 1396
جستجوی خبر
کاهش بروکراسی مالی؛ افزایش سرعت تولید
مدیرعامل بانک صنعت‌ومعدن از مزیت‌های سپرده‌گذاری صندوق توسعه ملی در بانک‌ها می‌گوید
کاهش بروکراسی مالی؛ افزایش سرعت تولید
گفتگوی اختصاصی نشریه ثروت ملی با علی اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نهمین شماره از نشریه ثروت ملی اسفند ماه 93 منتشر شد.
برنامه ها و اولویت های صندوق توسعه ملی در سال ۹۴ به تصویب رسید
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز شنبه به ریاست رییس جمهوری تشکیل و مهمترین برنامه ها و اولویت های این صندوق در سال آینده به تصویب رسید.
بیشتر طرح‌ها موفق به دریافت تسهیلات لازم از صندوق توسعه ملی شده‌اند
 روابط عمومی صندوق توسعه ملی- نشریه ثروت ملی- شماره 8- دی ماه 93 استان ايلام با توجه به موقعيت استراتژيک و نزديک بودن به مرز مهران، مي‎تواند قابليت بالايي براي سرمايه‎گذاري داشته باشد اما با وجود اين ويژگي‎ها، ايلام هنوز در زمره منا...
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سيستان و بلوچستان؛
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار نشریه "ثروت ملی" گفت: تاکنون هيچ درخواستي براي استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي در این استان داده نشده و عددهاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه بسيار ضعيف است از اينرو مي‌خواهيم با پروژه‌هاي بزرگي که تعريف ...
بانك‌ها مشكل اصلی برای استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملی هستند
علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی در گفتگو با نشریه ثروت ملی گفت: در استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي، مشكل اصلي، بانك‌ها هستند؛ چرا كه تضمين برگشت پرداختي‌هاي متقاضيان، برخلاف گذشته برعهده بانك‌هاست.
پروژه هایی را به صندوق توسعه ملی معرفی می کنیم که تکراری نباشند
میرمحمدی در گفتگو با نشریه ثروت ملی تاکید کرد: استانداری با طرح‌های تکراری موافقت نمی‌کند بنابراین پروژه‌هایی که به صندوق توسعه ملی معرفی می‌شود همواره مورد پالایش قرار می‌گیرد و درصورت ارائه طرح‌های جدید از سوی سرمایه‌گذاران، از آنها حمایت می‌شود.
سرمایه گذاران طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی می گیرند
مجلس شورای اسلامی صندوق توسعه ملی را مجاز کرد به سرمایه گذاران بخش تعاونی و خصوصی برای سرمایه گذاری در طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی بدهد.
سپرده‌گذاری صندوق در طرح‌های توسعه‌ای در میادین مشترک به کمیسیون ارجاع شد
نمایندگان با سپرده گذاری 4 هزار و 800 میلیون دلاری صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های توسعه ای در میادین مشترک موافقت نکردند و این بند الحاقی در لایحه بودجه برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی ارجاع شد.
سهم 20 درصدی صندوق توسعه از درآمدهای نفتی در سال 94
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه 94، سهم صندوق توسعه از درآمدهای نفتی در سال آینده را 20 درصد تعیین کردند.
تزريق دلار بيشتر از ظرفيت جذب اقتصاد، ضد توسعه است
فرشاد مومني در گفت وگو با ثروت ملي:
تزريق دلار بيشتر از ظرفيت جذب اقتصاد، ضد توسعه است
روابط عمومی صندوق توسعه ملی- نشریه "ثروت ملی" شماره 8 - دی ماه 93- :       سرمايه‌هاي صندوق توسعه ملي، سرمايه‌اي بين نسلي و بلندمدت است اما از آغازين سال‌هايي که اين صندوق و پيش از آن حساب ذخيره ارزي با هدف ذخ...
صفحه 9 از 48اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین