پنجشنبه 23 آذر 1396
جستجوی خبر
آرشیو
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سيستان و بلوچستان؛
اينجـا كسی وام نمی‌خواهد!
استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار نشریه "ثروت ملی" گفت: تاکنون هيچ درخواستي براي استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي در این استان داده نشده و عددهاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه بسيار ضعيف است از اينرو مي‌خواهيم با پروژه‌هاي بزرگي که تعريف ...
بانك‌ها مشكل اصلی برای استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملی هستند
علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی در گفتگو با نشریه ثروت ملی گفت: در استفاده از تسهيلات صندوق توسعه ملي، مشكل اصلي، بانك‌ها هستند؛ چرا كه تضمين برگشت پرداختي‌هاي متقاضيان، برخلاف گذشته برعهده بانك‌هاست.
پروژه هایی را به صندوق توسعه ملی معرفی می کنیم که تکراری نباشند
میرمحمدی در گفتگو با نشریه ثروت ملی تاکید کرد: استانداری با طرح‌های تکراری موافقت نمی‌کند بنابراین پروژه‌هایی که به صندوق توسعه ملی معرفی می‌شود همواره مورد پالایش قرار می‌گیرد و درصورت ارائه طرح‌های جدید از سوی سرمایه‌گذاران، از آنها حمایت می‌شود.
سرمایه گذاران طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی می گیرند
مجلس شورای اسلامی صندوق توسعه ملی را مجاز کرد به سرمایه گذاران بخش تعاونی و خصوصی برای سرمایه گذاری در طرحهای توسعه ای بالادستی نفت و گاز تسهیلات ارزی بدهد.
سپرده‌گذاری صندوق در طرح‌های توسعه‌ای در میادین مشترک به کمیسیون ارجاع شد
نمایندگان با سپرده گذاری 4 هزار و 800 میلیون دلاری صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های توسعه ای در میادین مشترک موافقت نکردند و این بند الحاقی در لایحه بودجه برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی ارجاع شد.
سهم 20 درصدی صندوق توسعه از درآمدهای نفتی در سال 94
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه 94، سهم صندوق توسعه از درآمدهای نفتی در سال آینده را 20 درصد تعیین کردند.
تزريق دلار بيشتر از ظرفيت جذب اقتصاد، ضد توسعه است
فرشاد مومني در گفت وگو با ثروت ملي:
تزريق دلار بيشتر از ظرفيت جذب اقتصاد، ضد توسعه است
روابط عمومی صندوق توسعه ملی- نشریه "ثروت ملی" شماره 8 - دی ماه 93- :       سرمايه‌هاي صندوق توسعه ملي، سرمايه‌اي بين نسلي و بلندمدت است اما از آغازين سال‌هايي که اين صندوق و پيش از آن حساب ذخيره ارزي با هدف ذخ...
انعقاد قرارداد ریالی: 53 هزار میلیارد ریال / قرارداد ارزی: 18 میلیارد دلار
گزارش عملکرد نه ماهه صندوق توسعه ملی منتشر شد؛
انعقاد قرارداد ریالی: 53 هزار میلیارد ریال / قرارداد ارزی: 18 میلیارد دلار
بر اساس گزارش عملکرد سه ماهه سوم صندوق توسعه ملی، حجم قراردادهای عاملیت ریالی منعقد شده با بانک های عامل در نه ماهه سال 1393 معادل 53 هزار و 700 میلیارد ریال و تعداد طرح های اعلام وصول شده از بانک های عامل 1259 طرح به ارزش 13 هزار و 636 میلیارد ریال ...
سهم صندوق توسعه ملی از نفت به 20 درصد کاهش یافت
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: سهم صندوق توسعه ملی براساس پیشنهاد دولت به 20 درصد کاهش یافت.
پرداخت 340 میلیون دلار وام به طرح توسعه بندر شهید رجایی
در سفر معاون اول رئیس جمهور به قشم مطرح شد؛
پرداخت 340 میلیون دلار وام به طرح توسعه بندر شهید رجایی
معاون اول رئیس جمهور در آیین عملیات اجرایی فاز 3 بندر شهید رجایی گفت: تاکنون برای بندر شهید رجایی 340 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی وام پرداخت شده است.
صفحه 10 از 48اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین